e-shop stále doplňujeme..... :-)

Mýdlová hmota průhledná 0,5 kg

Kód: 1122
Neohodnoceno
Značka: hobby kohout
135 Kč
Skladem (2 ks)

Glycerínová hmota na výrobu mýdel, kostky v sáčku, obsah balení 0,5 kg. Balení je vhodné na domácí použití. Hmota je průhledná až lehce poloprůhledná. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní postup – lití a výroba mýdla:
Odkrojte z kusu glycerínového mýdla potřebné množství hmoty a rozehřejte ji ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. 
U mikrovlnné trouby záleží na množství mýdla, které rozehříváte. Doporučujeme postupné rozehřívání při 600 W cca. 10 - 20 sekund. Teplota mýdla musí dosáhnout cca. 50° C. Dávejte velký pozor, ať mýdlovou hmotu nepřipálíte!
Rozehřátou mýdlovou hmotu lze obarvit a přidat i vůni, doporučujeme použít z hygienických důvodů dermatologicky testované barvy a vůně. Do pevnějších plastových forem nebo jiných pevných formiček nalijte rozehřátou mýdlovou hmotu, můžete přidat i přírodní materiály např. sušené bylinky, různé dekorace a předměty, které do mýdla zalijete.
Potom nechte výrobek vystydnout. Po ztuhnutí mýdlo z formy opatrně vyndejte a zabalte do tenké plastové potravinářské folie. Tímto způsobem mýdlo ochráníte před tzv. pocením, které nastává při kontaktu se vzduchem. Vložte do celofánového sáčku, zavažte dekorační stužkou a dárek je hotový.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výroba mýdel
Záruka: 2 roky