e-shop stále doplňujeme..... :-)

Microfleezový overal

Kód: 276/3 -
Akce Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Pidilidi
739 Kč –47 %
overal kytky
739 Kč –47 % 390 Kč
Momentálně nedostupné (1 ks)
Varianta

Microfleezový podšitý overal s kapucí v trendy barvách holka.

Overal má ohrnovací rukávy a nohavice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Microfleezový podšitý overal s kapucí v trendy barvách holka.

Overal má ohrnovací rukávy a nohavice.

  • Materiál: Microfleeze (100% polyester)
  • Podšívka: 100% bavlna - kapuce

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojenecké overaly ( kombinézy )
Záruka: 2 roky

Společnost Nelun, spol. s r.o. zahájila svoji obchodní činnost koncem roku 2006.

V prvních dvou letech se firma zaměřila na výrobu a prodej kojeneckého oblečení do 24 měsíců, v následujících pak rozšířila svoji kolekci o dětský textil, a to až do velikosti pro děti do sedmi let.

Za dobu své existence firma rozšířila svoji nabídku o kompletní kolekci punčochového zboží, dětských a kojenecký čepic, širokou kolekci pláštěnek, holínek a nabídku hraček pro nejmenší.
Všechny svoje výrobky jsou uváděny na trh pod značkou PIDILIDI.

Sídlo společnosti se nachází v Kyjově, kde jsou také postaveny nové skladovací prostory. Nabídka a prodej je realizován formou třech obchodních zástupců v České republice a jedním na Slovensku.
Každého půl roku je vydáván celobarevný katalog s aktuální kolekcí, který je automaticky rozesílán našim obchodním partnerům.

Společnost Nelun a její výrobky jsou zastoupeny v Česku i na Slovensku prostřednictvím rozvinuté sítě našich odběratelů, kterých je více než 1.000.

Ve všech ohledech se snažíme přizpůsobit potřebám našich zákazníků a tomu také podřizujeme design, materiály i technologii tak, aby naše výrobky splňovaly i ty nejnáročnější kritéria.
Kvalitu a hlavně bezpečnost našich výrobků testuje společnost ITC Zlín (Institut pro testování a certifikaci), která vystavuje bezpečnostní certifikáty pro naše výrobky.